Starving for success

Forum dla ludzi z zaburzeniami odżywiania

Ogłoszenie

Znajdujesz się na stronie przeznaczonej dla osób z zaburzeniami odżywiania. Na wstępie chcemy poinformować, że nie promujemy takiego stylu życia, a tym bardziej nie zachęcamy do niego. Anorexialife.pun.pl jest miejscem dla ludzi borykających się z problemami, jakimi są ED i wiele innych. Zdecydowanie nie ma tu miejsca dla kogoś chcącego po prostu zrzucić wagę. Jeśli nie masz zaburzeń odżywiania - to nie jest forum dla Ciebie. Rejestrując się u nas zrozumiałaś/eś treść tego komunikatu i jednocześnie akceptujesz zasady. Pozdrawiamy, zespół AL.

#1 2019-10-20 00:18:59

NoAngel

Nowy

Zarejestrowany: 2019-10-19
Posty: 1
Punktów :   

Odchodzę już 30 raz

Cześć,

Udzielałam się tu w latach 2012-13.  Nie pamiętam mojego loginu, pamiętam, że zotstałam ponownie dodana ok 2016 roku.  Nie byłam jakoś szczególnie aktywna czy znana na forum, Głownie pisałam dziennik. Co dzinwe i tak wspominam te forum z sentymentem, choć pewnie już nikt nawet tu nie zagląda.
U mnie wzloty i upadki.  Prawdę mówiąc, rządza chudnięcia nie towarzyszy mi już tak aktywnie.  W 2012 roku miałam 17 lat i wielką pasję. Cały ten stan obsesji chudnięcia, pisania bloga, pisania tutaj, liczenia, kłamstwa i ukrywania tego był... zabijcie mnie, ale jedym z tych momentów życia gdzie czułam się mimo wszystkich komplikacji ... szczęśliwa? Napewno rozumiana.
Teraz mam 24 lata i nie mogę o sobie powiedzieć, że jestem na prostej. Ale napewno jestem bardziej świadoma i stablina w tym wszystkim.
Nie wiem, czt ktoś tu jeszcze zagląda ale ciekawi mnie jak toczą się losy dziewczyn tu i sama chciałąbym opisać to bardziej z mojej perspektywy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora