Starving for success

Forum dla ludzi z zaburzeniami odżywiania

Ogłoszenie

Znajdujesz się na stronie przeznaczonej dla osób z zaburzeniami odżywiania. Na wstępie chcemy poinformować, że nie promujemy takiego stylu życia, a tym bardziej nie zachęcamy do niego. Anorexialife.pun.pl jest miejscem dla ludzi borykających się z problemami, jakimi są ED i wiele innych. Zdecydowanie nie ma tu miejsca dla kogoś chcącego po prostu zrzucić wagę. Jeśli nie masz zaburzeń odżywiania - to nie jest forum dla Ciebie. Rejestrując się u nas zrozumiałaś/eś treść tego komunikatu i jednocześnie akceptujesz zasady. Pozdrawiamy, zespół AL.

#1 2022-05-23 11:54:40

 4ko_n1sh1mur4

Nowy

Zarejestrowany: 2022-05-23
Posty: 1
Punktów :   
Wzrost: 157
BMI: 18
Wiek: 13
Waga: 46

Cześć!

Mam 13 lat
Ważę 46 kg przy wzroście 157cm.
Moja najwyższa waga to 47, a najniższa 42.
Póki co dążę do 38, ale skrycie marzę o 28.
Mam problemy z samoakceptacją z powodu wagi od ok. 2 lat, ale w samej pro-anie jestem od końca lutego tego roku.
Nie mam wykrytego żadnego zaburzenia odżywiania.
Trafiłam na to forum poprzez wpisanie w przeglądarkę frazy "porcelanowe motyle" i przeglądaniu wszystkiego co wyskoczyło.
Nie potrzebuję dodatkowej pomocy w odchudzaniu (jestem na kilku innych forach o pro-anie i potrafię poradzić sobie sama), lecz mimo to chciałabym móc dołączyć. Nie potrafię być aktywna regularnie więc prawdopodobnie prędzej czy później przestanę wchodzić na to forum, a moje konto zostanie usunięte. Postaram się jednak być aktywna jak najczęściej.
Mam przyjaciółkę która mówi, że też jest w pro-anie. Odwiedza ona tylko te najłatwiej dostępne fora. twierdzi również że ani ona ani ja nie powinnyśmy się zagłębiać zbyt głęboko w to środowisko bo skończy się to chorobą.

Trochę się rozpisałam : p. Mam nadzieję że mój wiek nie robi problemu.

Offline

 

#2 2022-07-03 13:57:27

intouchable

Administrator

Zarejestrowany: 2013-06-16
Posty: 1631
Punktów :   

Re: Cześć!

Młoda koleżanko, wbijasz sobie gwóźdź do trumny. Twoje BMI już jest za niskie - po co odchudzać się dalej? Jeśli zrzucasz wagę po to by "lepiej wyglądać", to zacznij planować długoterminowo - jeśli niedajbóg wkrótce zachorujesz (choć mam podejrzenie, że już w to wpadłaś), to przez parę najbliższych lat być może będziesz cieszyć się swoją niską wagą, ale za 10-15 lat.. nie będziesz miała w sobie nic z kobiety. Twoje ciało nie wykształci się prawidłowo, a zamiast cieszyć się zdrową sylwetką i życiem, będziesz spędzać czas w szpitalach, nachalnie myśląc o jedzeniu i odchudzaniu, prawdopodobnie w odosobnieniu, podczas gdy Twoi znajomi będą chwytać dzień.
Wykaż się choć odrobiną dojrzałości i zadbaj o siebie i życie, które masz za darmo. Nie chciej umierać. Zrezygnuj z pro-any.


"Daj mi coś dobrego, a zniszczę to. Kochaj mnie, a zniszczę ciebie. (...)"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora